Send oss en melding

Kontaktinformasjon

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.


Styreleder:
Erik Utas
förnamn.efternamn@hasselbyblommor.se
+46 701 48 23 00

Styremedlem og Kasserer:
Peter Thunborg
peter@blomsterfrojd.se
+46 705130043


Styremedlem og Ansvarlig for medlemmer, leverandører og markedsføring

Johan Jansson
johan.jansson@vaxtbyggarna.se
+46  702785410

Styremedlem og Ansvarlig IT og utvikling av kursplattform
Peter Lind
peter.lind@luwasa.se
+46 (0)768 84 11 51

Varamedlem og Sekretær
Christina Wastrell
christina.wastrell@ambius.com
+ 46 (0) 708523025

Varamedlem og Ansvarlig for utdanningsutvikling
Elisabeth Mikaelsson
elisabeth.mikaelsson@se.issworld.com
+ 46 (0) 708523025


Utdanningsansvarlig:
Hallvard Førsund
education@nordic-green.info
+47 98 65 32 34

Kontakt Sverige:
Johan Jansson
sweden@nordic-green.info

Kontakt Norge:
Johan Jansson
norway@nordic-green.info

Kontakt Finland:
finland@nordic-green.info

Kontakt Danmark:
denmark@nordic-green.info

Fakturaadresse:
Nordic Association of green landscapers EK
c/o Ingarö Kontorstjänst AB
Odelbergsväg 9
134 40 Gustavsberg
Sverige

invoice@nordic-green.info